O nás

Jsem člověk, kterému práce se dřevem přináší radost, uspokojení a odpočinek. Ve volných chvílích se kromě své profese a rodiny věnuji tvoření věcí ze dřeva. Přicházelo to postupně, na cestě od první vázy přes misky až k propiskám jsem se přestěhoval z malé dílny, která byla součástí domu do dílny postavené s pomocí rodiny na naší zahradě.

Když už všichni blízcí lidé měli doma svůj kousek dřeva s mým podpisem, uvědomil jsem si, že mám pořád dost výrobků na to, abych se o ně mohl podělit s ostatními. Proto vznikl tento eshop. Proto jsem založil facebookovou stránku a profil na instagramu, aby i jiní lidé, kteří třeba nemají v rodině truhláře měli možnost mít ten jedinečný kousek dřeva do svého domova. Ten, který už nikdo jiný mít nebude. Věci, které si u mě objednáte rozhodně nikdo nepřinese za týden ani za měsíc ze sériové výroby z obchodního domu.

Naleznete zde různé věci od misek na potraviny přes vázy na květiny až k dárkovým a dekoračním předmětům. Protože si dávám záležet na výběru použitých dřevin, mám možnost nechat svou ruční prací vyniknout osobitosti každého kusu dřeva. Toto by se mohlo stát úskalím úspěšnosti tohoto obchodu, ale já to vnímám spíše jako přednost. Každý výrobek vzniká z lásky k tak sofistikovanému přírodnímu materiálu, jakým je dřevo, z chuti zanechat za sebou hmatatelnou vzpomínku, z tolik cenných komodit jakými je čas a ruční práce a s radostí nad dokončeným dílem.

Proto je nejdůležitějším pravidlem nákupu na tomto eshopu rychlost. Nad koupí se nevyplatí váhat, protože kdo první potvrdí objednávku, ten získá ten svůj kousek přírody do svého domova.